Groep 7 van de Cornelis Vrijschool op bezoek bij Houthavens Botanique

Ontwerp je eigen droompark, geïnspireerd door Matisse

Op 10 juni bracht groep 7 van de Cornelis Vrijschool een bezoek aan Pocket Park Houthavens Botanique en het naastgelegen kantoor van Erwin Stam Tuinstudio.

Tijdens een rondleiding door ontwerper Erwin Stam ontdekten de leerlingen waarom groene plekken in de stad zo belangrijk zijn, waar een goed park aan moet voldoen en hoe een park wordt ontworpen. Daarna mochten zij hun creativiteit de vrije loop laten en in teams hun eigen droompark ontwerpen, geïnspireerd op de kleurrijke droomtuinen van kunstenaar Henri Matisse. De leerlingen maakten daarbij ook maquettes van hun ontwerpen.

De middag werd begeleid door Erwin Stam, zijn collega’s en kunstenaar Mijke van Otterloo, die eveneens betrokken is bij Heren2 Vastgoed. Tijdens de pauze zaaiden de kinderen hun eigen zonnebloemen in het park.

Een inspirerende middag waarin creativiteit, natuur en samenwerking samenkwamen.

Menu